Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 8 жовтня 2020 о 18:28, Оновлено 5 березня 2023 о 16:22
Автор: Вовчик С. В.

Графік змішаної форми навчання (березень 2023 р.)

Графік змішаної форми навчання (лютий 2023 р.)

Про організований початок 2022-2023 навчального року (витяг з наказу №39 від 31.08.2022р.)

Про введення карантинного обмеження з 07.02-11.02.2022 р.

Про перехід на дистанційну форму навчання учнів 1-9 класів та введення карантину в дошкільному підрозділі

Оголошення!

На виконання рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Варковицької сільської ради від 28 січня 2022 року (протокол №3), у зв’язку зі зростанням захворюваності учнів на ГРВІ та з метою запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, учні 1-9 класів Жорнівської гімназії з  31 січня 2022 року  по 04 лютого 2022 року переходять на дистанційну форму навчання. У дошкільному підрозділі Комунального закладу «Жорнівська гімназія» оголошено карантин з 31 січня 2022 року по 04 лютого 2022 року.

Про перехід на дистанційну форму навчання

Оголошення!

З 01.11 по 05.11.2021 року, на виконання розпорядження сільського голови  Варковицької сільської ради від 29.10.2021 року "Про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти Варковицької сільської ради під час «червоного» рівня епідемічної небезпеки", у зв'язку з рівнем вакцинації від COVID-19 працівників навчального закладу нижчим ніж 100%,  у Жорнівській гімназії переведено на дистанційну форму навчання учнів 1-9 класів.

Про відновлення роботи у звичному режимі

Оголошення!

З 23.09.2021 року, на виконання рішення державної комісії ТЕБ та НС Варковицької сільської ради від 21.09.2021 року, у зв'язку з переходом всіх регіонів України до "жовтого" рівня епідемічної небезпеки,  вакцинацією від COVID-19 працівників навчального закладу менше ніж 80%, у Жорнівській гімназії переведено на дистанційну форму навчання учнів 5-9 класів.

Дистанційне навчання в навчальному закладі проводиться з використанням платформи Google Classroom, сервісу Google Meet.

Про перехід на дистанційну форму навчання

Шановні батьки та учні!

У зв’язку з погіршенням погодних умов, враховуючи лист Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, рішення оперативного засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області (протокол №5 від 07.02.2021р.), на підставі рішення педагогічної ради (протокол №3 від 08.02.2021р.) Жорнівська гімназія Варковицької сільської ради переходить на дистанційну форму навчання з 09.02.2021 р. і на період несприятливих погодніх умов.

Наказ про тимчасове припинення освітнього процесу в навчальному закладі

Шановні учасники освітнього процесу!

На виконання листа МОН від 15.12.2020 №1/9-692 "Про запровадження карантинних обмежень" та на підставі рішення педагогічної ради Жорнівського НВК від 23.12.2020р. №2 у закладі з 12 січня 2021 р. по 22 січня 2021 р. організовано зі здобувачами освіти дистанційне навчання.

Наказ про призупинення освітньо-виховного процесу у дошкільному навчальному закладі

Наказ про тимчасове припинення освітнього процесу у навчальному закладі

Здобувачі освіти, батьки!

Якщо виникнуть запитання, уточнення, ви можете звертатися до вчителів чи класних керівників у зручний для вас час та спосіб.

Завдяки мережі ІНТЕРНЕТ у нас є можливість працювати під час карантину дистанційно. Класні керівники/вчителі-предметники завдання, навчальний матеріал, відеоматеріали публікують на платформі Google Classroom. Відеоуроки вчителі проводять з допомогою програми Google Meet. Тому оперативно завантажуйте додатки та долучайтеся до своїх класних груп. Слідкуйте за повідомленнями. Як додатковий засіб для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-9 класів та методичної підтримки вчителів використовується платформа "Всеукраїнська школа онлайн". Для оперативного зв*язку  також використовуться viber-групи. Якщо комусь необхідна консультація чи роз’яснення від вчителя-предметника щодо виконання завдання, зв’язуйтеся з класним керівником, який повідомить номер телефону вчителя (за необхідності телефонувати з 9.00-16.00 год.)

Прохання до батьків: проконтролюйте щоденне виконання завдань Вашими дітьми.

Всеукраїнська школа онлайн

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Положення про дистанційне навчання

ПОСТАНОВА КМУ ВІД 09.12.2020 №1236 "ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ КАРАНТИНУ ТА ЗАПРОВАДЖЕННЯ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ З МЕТОЮ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-CoV-2"

Щодо організації дистанційного навчання під час карантину в закладах загальної середньої освіти

Поради: Як заповнювати класний журнал після карантину

РЕКОМЕНДАЦІЇ РОІППО ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ, КОНТРОЛЮ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ ТА ЗАПИСІВ У КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ

Правила поведінки в соцмережах

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.